KOMUNIKATY

KOMUNIKATY


 

Polski Bon Turystyczny – informacje

Płatność PBT można dokonywać za usługi hotelarskie lub jednodniowe wycieczki (bez noclegu) na terenie całej Polski. Z dofinansowania można skorzystać, aż do 31 marca 2022 r.

czytaj dalej

Posadziłeś las ze wsparciem ARiMR? Złóż wniosek o dwie premie

Od 15 marca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie premii pielęgnacyjnej i zalesieniowej w ramach poddziałania Wsparcie na zalesianie i tworzenie terenów zalesionych finansowanego z PROW 2014-2020. Można je złożyć tylko za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

czytaj dalej

Senior Online – spotkanie dla seniorów już w najbliższy poniedziałek – 1 marca – udostępniamy link do szkolenia

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Jest on skierowany do seniorów przez Dolnośląską Policję. W najbliższy poniedziałek – 1 marca – spotkanie pilotażowe w godz. 9.00 – 9.30 prowadzić będą policjanci z KPP w Środzie Śląskiej.

czytaj dalej

Informacja Wojewody Dolnośląskiego

Przekazujemy informację o postępowaniu w przypadku konieczności stwierdzenia zgonów osób podejrzanych o zakażenie wirusem SARS-Co V-2 albo zakażonych tym wirusem poza szpitalem.

czytaj dalej

ZUS informuje

Osoby, które zostały skierowane na kwarantannę lub są objęte izolacją domową i ubiegają się o wypłatę zasiłku, nie muszą już dostarczać decyzji sanepidu do ZUS lub pracodawcy.

czytaj dalej