Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił nabór wniosków na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze województwa dolnośląskiego

sty 12, 2022

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił nabór wniosków na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze województwa dolnośląskiego.

Nabór wniosków potrwa od 17 stycznia do  4 lutego br.

Wnioski należy składać do Urzędu Marszałkowskiego od dnia 17 stycznia br. (wnioski złożone przed tym terminem nie będą rozpatrywane).

Ogłoszenie o naborze i wszelkie niezbędne informacje znajdują się nas stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego pod linkiem: https://umwd.dolnyslask.pl/kultura/aktualnosci/artykul/dzial-dziedzictwa-kulturowego-nabor-wnioskow-o-dotacje-na-prace-przy-zabytkach-w-roku-2022/

Informujemy, że nastąpiła zmiana formularza wniosku i zasady udzielania dotacji dla wnioskodawców prowadzących działalność gospodarczą. Wszystkie załączniki do wniosku prosimy o nagrywanie na płytę CD/DVD.

Prosimy o uważne i dokładne zapoznanie się z zasadami formalnymi przy składaniu wniosków.

W dniu 18 stycznia o godz. 10.00 przeprowadzimy internetowe szkolenie na platformie ZOOM. Link do szkolenie będzie dostępny pod koniec przyszłego tygodnia w zakładce Działu Dziedzictwa Kulturowego Nabór wniosków 2022.

Z powodu panującej epidemii COVID-19 zmuszeni jesteśmy do ograniczenia kontaktów z wnioskodawcami. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ogłoszonego naboru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy od dnia 10 stycznia br.

Piotr Żelazo tel. 71 770 44 54,  e-mail: piotr.zelazo@o2.pl

Marta Kaluch-Tabisz 71 770 44 58, e-mail: marta.kaluch-tabisz@dolnyslask.pl

Jeżeli to możliwe prosimy również o jak najszybsze składanie wniosków pozwoli nam to na ogłoszenie wyników naboru już pod koniec lutego br.

 

 

Share This
Skip to content