Pożegnanie absolwentów VIII klas Szkoły Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska

Cze 29, 2020

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca, 26 czerwca br., 36 absolwentów Szkoły Podstawowej w Malczycach im. Skarbów Dolnego Śląska, uczestniczyło w uroczystym apelu z okazji ukończenia szkoły.

Apel prowadziła dyrektor szkoły Marzena Łaziuk, oprócz uczniów uczestniczyli w nim pedagodzy, wychowawcy VIII klas oraz zaproszeni goście: wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, ks. dziekan Janusz Głąba, ks. mitrat Michał Szlaga oraz przewodnicząca Rady Rodziców Gabriela Zawisza-Krzywdzińska.
 Niespodzianką dla uczniów był występ finalistki the Voice of Poland Gosi Pauki.

Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim czas podziękowań i gratulacji, które w tym szczególnym dniu należą się przede wszystkim uczniom. 

Praca uczniów przełożyła się na osiągnięte wyniki, nagrody Wójta Gminy Malczyce w tym roku szkolnym otrzymali: Aleks Kantek – za osiągnięcie sukcesów sportowych, Martyna Rabiej – za działalność charytatywną i wolontariat oraz Julia Kusto, Zofia Żurawiecka i Bartłomiej Dolak – za wysokie wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły i gminy podczas konkursów na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

Nie zapominajmy o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, sprawi to, że wakacje będą efektywne i szczęśliwe. Pamiętajcie, że najlepsze wakacje, to takie, kiedy po ich zakończeniu, cała klasa, bez wyjątku – zdrowa i wypoczęta – spotyka się na inauguracji nowego roku szkolnego! – wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski

 

Share This