Apel do Mieszkańców

Mar 10, 2020

Szanowni mieszkańcy!

Już od dłuższego czasu doświadczamy aktów wandalizmu polegających na niszczeniu mienia publicznego oraz zaśmiecaniu terenów publicznych, które należą przecież do każdego z nas, do wszystkich mieszkańców gminy Malczyce. Corocznie przeznaczane są niemałe środki na naprawę ławek i koszy lub sprzątanie terenu.

W ostatnich dniach działania wandali nie ominęły siedliska dla kotów wolnożyjących, które powstało, aby zwierzęta miały bezpieczne miejsce i nie były uciążliwe dla mieszkańców. Zniszczone miejsce, które było schronieniem dla bezbronnych zwierząt ukazuje wręcz nieludzką bezmyślność. Dlatego jesteśmy zdeterminowani w odnalezieniu sprawcy, aby zapobiec tego typu szkodliwym działaniom w przyszłości. Osoby, które mogły widzieć to zdarzenie, do którego doszło wieczorem bądź w nocy z 5 na 6 marca 2020 roku proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Malczyce tel. 71/317-92-23 wew. 213.

Poniżej przedstawiamy przykłady dewastacji z terenu gminy. Może będzie to chwila refleksji dla osoby/osób, które tego dokonują.

Share This