AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI


 

Uwaga! Konkurs na LOGO Biblioteki

Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Malczycach ogłaszają konkurs na LOGO Biblioteki. Prace można nadsyłać do 18 marca. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

czytaj dalej

Praca w Urzędzie Gminy Malczyce

Wójt Gminy Malczyce ogłasza nabór na stanowisko: inspektor ds. inwestycji drogowych w Referacie Rolnym, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Infrastruktury

czytaj dalej

Nabór na rachmistrzów spisowych przedłużony do 16 lutego

Decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, podjętą w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym, termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 na terenie całego kraju zostaje przedłużony do 16 lutego 2021 r. Informacje o tym, gdzie i jak można...

czytaj dalej

Podsumowanie półkolonii zimowej

W dniach od 4 do 8 stycznia w Szkole Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach uczniowie klas I-IV uczestniczyli w półkolonii zimowej. Organizatorzy zaplanowali warsztaty, zajęcia ruchowe, plastyczne oraz kulinarne.

czytaj dalej

Odbiór poświątecznych choinek

W związku z kończącym się okresem świątecznym, informujemy, że dnia 29.01.2021 roku na terenie całej gminy odbędzie się dodatkowy odbiór żywych choinek poświątecznych.

czytaj dalej