Aktywni cały rok, bez wyjątku, tradycyjnie na przełomie października i listopada obchodzą swoje święto. Mowa tu o naszych SENIORACH, którzy co roku przy okazji Dnia Seniora spotykają się, aby w miłej i ciepłej atmosferze porozmawiać, pobawić się i miło spędzić czas. Organizatorem corocznych spotkań jest wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Malczycach.

W tym roku gospodarzem święta seniorów było sołectwo Wilczków. Zabawa odbyła się 30 listopada w świetlicy wiejskiej. Wspólnie przy zastawionych stołach i muzyce bawiło się około 100 osób z terenu gminy Malczyce.

Dzień Seniora, to zawsze okazja do dobrej zabawy, śpiewu i tańca. Naszym drogim Seniorom nie zabrakło siły i wigoru. Bawili się doskonale. Dziękując za doskonały humor mamy nadzieję, że za rok również spotkamy się pełni sił do wspólnej zabawy.

Zdjęcia:
https://www.roland-gazeta.pl/uwaga/wszystkie-kategorie/seniorzy-z-gminy-malczyce-swietowali-w-wilczkowie?fbclid=IwAR0yMb1-ni_0wdZipxfvYdUyUwHdQtHkLwpKFz3NOk1LDBNvsm51gPELOA4

Share This